Start Sport Competitie
Toon alle
TV ShowSerbia
TV Show
Arena Sport 1
AnderTable Tennis
Ander
Table Tennis - TT Cup
AnderTable Tennis
Ander
Table Tennis - ITTF Bulgaria Open
AnderWaterpolo
Ander
Waterpolo - World Men's Youth Championships
BaseballJapan - NPB
Baseball
Orix Buffaloes - Fukuoka S. Hawks
BaseballJapan - NPB
Baseball
Rakuten Gold. Eagles - Chiba Lotte Marines
BaseballJapan - NPB
Baseball
Seibu Lions - Nippon Ham Fighters
BaseballJapan - NPB
Baseball
Yakult Swallows - Hanshin Tigers
BaseballJapan - NPB
Baseball
Yokohama BayStars - Hiroshima Carp
AnderSnooker
Ander
Snooker - European Masters
AnderCricket
Ander
Engeland - Indië
TennisITF Women's
Tennis
ITF Women's - Leipzig
AnderGolf
Ander
Golf - Nordea Masters
HockeyFriendly Matches
Hockey
Jokerit Youth - Kunlun Red Star Youth
HockeyKazakhstan
Hockey
Nomad - Astana
HockeyFriendly Matches
Hockey
Salavat Yulaev - Traktor
HockeyFriendly Matches
Hockey
Slovakia U17 - Switzerland U17
HockeyKazakhstan
Hockey
Temirtau - Altay Torpedo
BasketbalFIBA Africa U18 Championship
Basketbal
Uganda U18 W - Egypt U18 W
VoetbalHolland - Cup
Voetbal
ASWH - Arnheim
VoetbalHolland - Cup
Voetbal
DFS - Barendrecht
VoetbalHolland - Cup
Voetbal
DZC'68 - Scheveningen
VoetbalHolland - Cup
Voetbal
Gravenzande - HV & CV Quick
VoetbalHolland - Cup
Voetbal
Rijnsburgse Boys - Ajax
VoetbalHolland - Cup
Voetbal
VV DOVO - Quick Boys
BasketbalEuropean Championship U16
Basketbal
Bulgaria U16 W - Portugal U16 W
VoetbalKazakhstan - Super League
Voetbal
Akzhayik - Aktobe
VoetbalHolland - Cup
Voetbal
Eemdijk - Vlissingen
VoetbalCAF Champions League
Voetbal
Kampala City - Township Rollers
VoetbalFrance - Ligue 2
Voetbal
Lens - Troyes
VoetbalCAF Champions League
Voetbal
Mbabane Swallows - ZESCO
VoetbalEstonia - Meistriliiga
Voetbal
Paide - Kalju
VoetbalRussia - 1. Division
Voetbal
Shinnik Yaroslavl - Zenit Petersburg 2
HandbalInternational Tournaments
Handbal
Netherlands U18 W - Denmark U18 W
HandbalEHF Men's U18 European Championship
Handbal
Switzerland U18 - Italy U18
HockeyFriendly Matches
Hockey
AIK - Brynas
HockeyFriendly Matches
Hockey
HV 71 - Farjestad BK
HockeyFriendly Matches
Hockey
Slovan - Admiral
AnderAthletics
Ander
Athletics - Diamond League in Birmingham
AnderCycling
Ander
Fiets - BinckBank Tour
TennisATP Challenger
Tennis
Molchanov / Zelenay - Martin / Munoz - De La Nava (ATP Challenger Cordenons)
VolleybalCEV Women's Volleyball European Championship
Volleybal
Norway W - Greece W
Motor SportsMotor Sports
Motor Sports
European Le Mans Series - Silverstone, Great Britain
VoetbalGeorgia - Umaglesi Liga
Voetbal
Chikhura - Rustavi
VoetbalRussia - Premier League
Voetbal
CSKA Moscow - Arsenal Tula
VoetbalGermany - DFB Pokal
Voetbal
Dassendorf - Duisburg
VoetbalGermany - DFB Pokal
Voetbal
DFB Pokal - Simulcast / Konferenz
VoetbalGermany - DFB Pokal
Voetbal
Drochtersen - Bayern Munich
VoetbalGermany - DFB Pokal
Voetbal
Elversberg - Wolfsburg
VoetbalTurkey - TFF 1.Lig
Voetbal
Hatayspor - Kardemir Karabuk
VoetbalGermany - DFB Pokal
Voetbal
Kaiserslautern - Hoffenheim
VoetbalGermany - DFB Pokal
Voetbal
Linx - Nurnberg
VoetbalGermany - DFB Pokal
Voetbal
Pforzheim - Bayer Leverkusen
VoetbalGermany - DFB Pokal
Voetbal
Rodinghausen - Dynamo Dresden
VoetbalGermany - DFB Pokal
Voetbal
Ulm - Eintracht Frankfurt
VoetbalGermany - DFB Pokal
Voetbal
Worms - Werder Bremen
HandbalEHF Men's U18 European Championship
Handbal
Israel U18 - Russia U18
HockeyFriendly Matches
Hockey
Dynamo SPb - SKA 1946
AnderGolf
Ander
Golf - German Long Drive Championship
BasketbalEuropean Championship U16
Basketbal
Czech Republic U16 W - Turkey U16 W
BasketbalEuropean Championship U16
Basketbal
Latvia U16 W - Serbia U16 W
VoetbalBelarus
Voetbal
Minsk - Smolevichi STI
BasketbalEuropean Championship U16
Basketbal
Albania U16 W - Ukraine U16 W
BasketbalEuropean Championship U16
Basketbal
Lithuania U16 - Latvia U16
BasketbalEuropean Championship U16
Basketbal
Slovenia U16 - Montenegro U16
BasketbalEuropean Championship U16
Basketbal
Slovenia U16 W - Slovakia U16 W
BasketbalInternational Friendly Matches
Basketbal
Ukraine W - Sweden W
VoetbalScotland - League Cup
Voetbal
Aberdeen - St. Mirren
VoetbalNorthern Ireland - Premier League
Voetbal
Ards - Ballymena
VoetbalKazakhstan - Super League
Voetbal
Atyrau - Tobol
VoetbalEngland - EFL Championship
Voetbal
Bristol City - Middlesbrough
VoetbalNorthern Ireland - Premier League
Voetbal
Crusaders - Linfield
VoetbalScotland - League Cup
Voetbal
Dundee - Ayr United
VoetbalNorthern Ireland - Premier League
Voetbal
Dungannon - Cliftonville
VoetbalEngland - Premier League
Voetbal
Everton - Southampton
VoetbalNorthern Ireland - Premier League
Voetbal
Glentoran - Coleraine
VoetbalNorthern Ireland - Premier League
Voetbal
Institute - Warrenpoint
VoetbalFinland - Veikkausliga
Voetbal
Inter Turku - KuPS
VoetbalEngland - Premier League
Voetbal
Leicester - Wolverhampton
VoetbalUkraine - Premier League
Voetbal
Lviv - Shakhtar Donetsk
VoetbalSweden - Allsvenskan
Voetbal
Malmo FF - Trelleborgs
VoetbalEngland - EFL Championship
Voetbal
Millwall - Derby
VoetbalHolland - Cup
Voetbal
Spakenburg - Wittenhorst
VoetbalEngland - Premier League
Voetbal
Tottenham - Fulham
VoetbalEngland - Premier League
Voetbal
West Ham - Bournemouth
HandbalSwitzerland - Swiss Handball League (SHL)
Handbal
Kloten - Vorderland
HockeyBelarus - Extraleague
Hockey
Belarus U20 - Brest
HockeyBelarus - Extraleague
Hockey
Mogilev - Lokomotiv Orsha
HockeyFriendly Matches
Hockey
SKA Neva - Dynamo
HockeyBelarus - Extraleague
Hockey
Vitebsk - Novopolotsk
VolleybalCEV Women's Volleyball European Championship
Volleybal
Denmark W - Georgia W
VolleybalCEV Women's Volleyball European Championship
Volleybal
Finland W - Czech Republic W
BasketbalEuropean Championship U16
Basketbal
Iceland U16 - Poland U16
HandbalEHF Men's U18 European Championship
Handbal
Ukraine U18 - Latvia U18
RugbySuper League Rugby
Rugby
Salford - Widnes
VoetbalQatar - Stars League
Voetbal
Al Khor - Al - Shahaniya
BasketbalEuropean Championship U16
Basketbal
Denmark U16 - Bulgaria U16
BasketbalEuropean Championship U16
Basketbal
Kosovo U16 - Luxembourg U16
VoetbalAustria - Erste Liga
Voetbal
Austria Lustenau - LASK Juniors
VoetbalAzerbaijan - League
Voetbal
Sabail - Qarabag
VoetbalMoldova - Divizia Nationala
Voetbal
Victoria Bardar - Floresti
HockeyFriendly Matches
Hockey
Slovan Bratislava - Admiral Vladivostok
Motor SportsSBK
Motor Sports
British Superbikes - Cadwell Park, Great Britain (Qualifying)
TennisATP Challenger
Tennis
Horansky - Molleker (ATP Challenger Meerbusch)
BasketbalFIBA Africa U18 Championship
Basketbal
Mali U18 W - Rwanda U18 W
VoetbalSlovakia - Corgon Liga
Voetbal
Nitra - Trnava
BasketbalInternational Tournaments
Basketbal
FIBA 3x3 - Russian Cup
VoetbalRomania - Liga 1
Voetbal
Astra - Calarasi
VoetbalRussia - 1. Division
Voetbal
Chertanovo Moscow - SKA Khabarovsk
VoetbalHolland - Cup
Voetbal
EVV - Brielle
VoetbalHolland - Cup
Voetbal
GOES - Staphorst
VoetbalFrance - Ligue 1
Voetbal
Guingamp - Paris Saint Germain
VoetbalHolland - Cup
Voetbal
Harkemase Boys - De Dijk
VoetbalHolland - Cup
Voetbal
Hoek - ADO 20 Heemskerk
VoetbalLatvia - Virslīga
Voetbal
Jelgava - Riga
VoetbalRussia - 1. Division
Voetbal
Kursk - Baltika
VoetbalHolland - Cup
Voetbal
KVV Quick 20 - DVS '33 Ermelo
VoetbalCzech Republic - Synot Liga
Voetbal
Liberec - Bohemians 1905
VoetbalAustria - Bundesliga
Voetbal
Mattersburg - AC Wolfsberger
VoetbalCzech Republic - Synot Liga
Voetbal
Mlada Boleslav - Opava
VoetbalHolland - Cup
Voetbal
OSS '20 - Noordwijk
VoetbalCzech Republic - 2. Liga
Voetbal
Prostejov - Hradec Kralove
VoetbalMontenegro - Prva Liga
Voetbal
Rudar - Sutjeska
VoetbalAustria - Bundesliga
Voetbal
Salzburg - Hartberg
VoetbalChile - Primera Division
Voetbal
San Luis - Union Espanola
VoetbalHolland - Cup
Voetbal
Sportlust - HBS
VoetbalHolland - Cup
Voetbal
Stedoco - Cluzona
VoetbalRussia - 1. Division
Voetbal
Tambov - Mordovia Saransk
VoetbalHolland - Cup
Voetbal
Urk - RKVV SDO Bussum
VoetbalRussia - 1. Division
Voetbal
Voronezh - Chimki
VoetbalHolland - Cup
Voetbal
VV Alverna - ODIN '59
VoetbalAustria - Bundesliga
Voetbal
Wacker Innsbruck - St Polten
VoetbalHolland - Cup
Voetbal
Zaanlandia - Achilles 29
VoetbalCzech Republic - Synot Liga
Voetbal
Zlin - Teplice
HockeyFriendly Matches
Hockey
Trinec - Sochi
AnderCycling
Ander
Fiets - Arctic Race of Norway
TennisATP Challenger
Tennis
Valkusz - Clezar (ATP Challenger Cordenons)
VolleybalCEV Men's Volleyball European Championship
Volleybal
Zweden - Griekenland
RugbyInternational Tournaments
Rugby
South Africa - Argentinië
BasketbalEuropean Championship U16
Basketbal
Iceland U16 W - Greece U16 W
HandbalEHF Men's U18 European Championship
Handbal
FYR Macedonia U18 - Belarus U18
HockeyFriendly Matches
Hockey
Czech Republic U17 - Germany U17
HockeyFriendly Matches
Hockey
Germany U17 - USA U17
BasketbalInternational Tournaments
Basketbal
FIBA 3x3 - Ljubljana Challenger
BasketbalEuropean Championship U16
Basketbal
Netherlands U16 W - Spain U16 W
BasketbalEuropean Championship U16
Basketbal
Russia U16 W - Lithuania U16 W
HockeyFriendly Matches
Hockey
Loko Youth - Ottawa Youth
AnderGolf
Ander
Golf - US Amateur Championship
TennisATP
Tennis
Andreozzi - Sell (ATP Winston - Salem)
TennisATP
Tennis
Kubot / Melo - J. Murray / Soares (ATP Cincinnati)
TennisWTA
Tennis
Kvitova - Bertens (WTA Cincinnati)
TennisATP
Tennis
Mansouri - Zeballos (ATP Winston - Salem)
TennisATP
Tennis
Paul - Neuchrist (ATP Winston - Salem)
TennisATP
Tennis
Rojer / Tecau - Lopez / Lopez (ATP Cincinnati)
VolleybalCEV Men's Volleyball European Championship
Volleybal
Noorwegen - Georgië
BasketbalEuropean Championship U16
Basketbal
Bosnia & Herzegovina U16 W - Finland U16 W
BasketbalEuropean Championship U16
Basketbal
France U16 - Turkey U16
BasketbalEuropean Championship U16
Basketbal
Romania U16 W - Luxembourg U16 W
BasketbalEuropean Championship U16
Basketbal
Serbia U16 - Greece U16
BasketbalEuropean Championship U16
Basketbal
FYR Macedonia U16 - Czech Republic U16
BasketbalInternational Friendly Matches
Basketbal
Latvia W - Russia W
BasketbalEuropean Championship U16
Basketbal
Hungary U16 - Switzerland U16
BasketbalEuropean Championship U16
Basketbal
Ukraine U16 - Belgium U16
BasketbalFIBA Africa U18 Championship
Basketbal
Mozambique U18 W - Angola U18 W
TennisATP Challenger
Tennis
Lorenzi - Domingues (ATP Challenger Cordenons)
VolleybalCEV Women's Volleyball European Championship
Volleybal
Bosnia & Herzegovina W - Latvia W
VolleybalCEV Men's Volleyball European Championship
Volleybal
Denemarken - Finland
VolleybalCEV Men's Volleyball European Championship
Volleybal
Luxemburg - Azerbeidzjan
BasketbalEuropean Championship U16
Basketbal
Kosovo U16 W - Ireland U16 W
TennisATP
Tennis
Duckworth - Schnur (ATP Winston - Salem)
TennisATP
Tennis
Kontinen / Peers - Kohlschreiber / Verdasco (ATP Cincinnati)
TennisATP
Tennis
Mektic / Peya - Cabal / Farah (ATP Cincinnati)
TennisATP
Tennis
Moutet - Skugor (ATP Winston - Salem)
TennisATP
Tennis
Thompson - Zlobinsky (ATP Winston - Salem)
BasketbalInternational Friendly Matches
Basketbal
Okapi Aalstar - Paderborn
AnderCricket
Ander
Cricket - Women's T20 Super League
TennisATP
Tennis
Djokovic - Cilic (ATP Cincinnati)
VolleybalCEV Men's Volleyball European Championship
Volleybal
Kroatië - Portugal
VolleybalFriendly
Volleybal
Polen - Cameroon
BasketbalEuropean Championship U16
Basketbal
Belgium U16 W - France U16 W
BasketbalEuropean Championship U16
Basketbal
Poland U16 W - Italy U16 W
BasketbalEuropean Championship U16
Basketbal
Belarus U16 W - Norway U16 W
BasketbalEuropean Championship U16
Basketbal
Croatia U16 - Spain U16
BasketbalEuropean Championship U16
Basketbal
Montenegro U16 W - Great Britain U16 W
VolleybalCEV Men's Volleyball European Championship
Volleybal
FYR Macedonia - Oekraïne
BasketbalEuropean Championship U16
Basketbal
Bosnia & Herzegovina U16 - Russia U16
AnderBoxing
Ander
Boxing: Tyson Fury - Francesco Pianeta
TennisATP
Tennis
Albot - Chrysochos (ATP Winston - Salem)
TennisATP
Tennis
Bellucci - Koepfer (ATP Winston - Salem)
TennisATP Challenger
Tennis
Kubler - Barrere (ATP Challenger Vancouver)
TennisWTA
Tennis
Mertens / Schuurs - Christian / Santamaria (WTA Cincinnati)
TennisWTA
Tennis
Pavlyuchenkova / Sevastova - Hradecka / Makarova (WTA Cincinnati)
BasketbalWNBA
Basketbal
Indiana Fever W - Chicago Sky W
AnderAmerican Football
Ander
BC - Toronto
TennisWTA
Tennis
Halep - Sabalenka (WTA Cincinnati)
TennisATP Challenger
Tennis
Lawson / Reese - Polmans / Purcell (ATP Challenger Vancouver)
TennisATP
Tennis
Kubot / Melo or J. Murray / Soares - Rojer / Tecau or Lopez / Lopez (ATP Cincinnati)
TennisATP
Tennis
Mektic / Peya or Cabal / Farah - Kontinen / Peers or Kohlschreiber / Verdasco (ATP Cincinnati)
TennisATP Challenger
Tennis
V. Pospisil - Evans (ATP Challenger Vancouver)
TennisATP
Tennis
Goffin - Federer (ATP Cincinnati)
AnderCricket
Ander
Jamaica Tallawahs - Guyana Amazon Warriors
TennisWTA
Tennis
Mertens / Schuurs or Christian / Santamaria - Pavlyuchenkova / Sevastova or Hradecka / Makarova (WTA Cincinnati)
TennisITF Women's
Tennis
ITF Women's - Guiyang
TennisITF Men's
Tennis
ITF Men's - Anning
AnderAustralian Football - AFL
Ander
Carlton Blues - Western Bulldogs
AnderAustralian Football - AFL
Ander
West Coast Eagles - Melbourne Demons
AnderAustralian Football - AFL
Ander
Adelaide Crows - North Melbourne Kangaroos
HockeyFriendly Matches
Hockey
Czech Republic U17 - Switzerland U17
AnderDarts
Ander
Darts - Brisbane Masters
AnderSnooker
Ander
Snooker - China Championship
BasketbalInternational Friendly Matches
Basketbal
Sweden W - Russia W
HockeyFriendly Matches
Hockey
Slovakia U17 - USA U17
VolleybalCEV Men's Volleyball European Championship
Volleybal
Wit-Rusland - Spanje
BasketbalInternational Friendly Matches
Basketbal
Latvia W - Ukraine W
AnderOther
Ander
GAA Hurling: Galway - Limerick
AnderBoxing
Ander
Boxing: Shavkatdzhon Rakhimov - Robinson Castellanos
VolleybalCEV Men's Volleyball European Championship
Volleybal
Letland - Estland
VolleybalCEV Men's Volleyball European Championship
Volleybal
Zwitserland - Hongarije
VolleybalCEV Men's Volleyball European Championship
Volleybal
Albanië - Oostenrijk
VolleybalCEV Men's Volleyball European Championship
Volleybal
IJsland - Moldavië
VolleybalCEV Men's Volleyball European Championship
Volleybal
Montenegro - Slowakije
AnderGolf
Ander
Golf - Wyndham Championship
BasketbalWNBA
Basketbal
Connecticut Sun W - Los Angeles Sparks W
AnderCycling
Ander
Fiets - Colorado Classic
BasketbalWNBA
Basketbal
Chicago Sky W - Indiana Fever W
BasketbalWNBA
Basketbal
Las Vegas Aces W - Atlanta Dream W
BasketbalWNBA
Basketbal
Phoenix Mercury W - New York Liberty W
BasketbalWNBA
Basketbal
Minnesota Lynx W - Washington Mystics W
BasketbalWNBA
Basketbal
Seattle Storm W - Dallas Wings W
AnderAmerican Football
Ander
Calgary Stampeders - Saskatchewan
AnderAmerican Football
Ander
Montreal - Edmonton
BasketbalInternational Tournaments
Basketbal
Guatemala W - Dominican Republic W
BasketbalInternational Tournaments
Basketbal
Mexico W - Costa Rica W

Hoe om te sporten online te bekijken?

Bet For The Win - Basketbal betting predictions

Instructies

1. Klik op de MENU-knop
2. Klik op de naam van de gebeurtenis die u wilt bekijken. Als u problemen heeft met broadcast kwaliteit moet je proberen een van alternatieve kanalen (links bevinden zich links van de "MENU" knop)
3. Geniet, laat je commentaar hieronder, en kijk op onze Facebook-pagina

Bet For The Win - Football betting predictions
Chat